kwi 13 2015 Pokazy kuchni molekularnej coraz modniejsze...
Komentarze: 0

 Twoje wesele coraz bliżej a Ty wciąż nie masz atrakcji ślubnej w Warszawie?

                  W ostatnich latach niesłychanie popularne stały się na przyjęciach weselnych różne ciekawe i niekonwencjonalne oferty atrakcji weselnych. Wśród nich znajdujemy między innymi tematykę przewodnią wesela, tak zwane „wesele tematyczne”. Organizatorzy wesela zamawiają ciekawe bufety oferujące ciekawe przekąski dla dzieci i dorosłych, do najpopularniejszych zaliczamy fontannę z czekoladą czy stół wiejski. Bardziej wyszukane formy mające na celu uatrakcyjnienie zabawy weselnej to bar weselny. Kolorowe drinki i pokaz żonglerki prowadzony przez barmana to świetna zabawa.

  Jeśli interesuje was wyszukana i nowoczesna atrakcja weselna we Warszawie to z pewnością nie warto szukać tradycyjnego baru weselnego.

Ciekawą nowością na rynku jest połączenie kuchni molekularnej, czyli laboratorium kulinarnego z sztuką barmańską określanego barem molekularnym. W barze molekularnym stosuje się ciekły azot oraz suchy lód, a mocne trunki alkoholowe można smakować w postaci lodów czy nawet kawioru.

Dlatego szukając atrakcji ślubnej w Warszawie wpisujemy w oknach wyszukiwarek hasła: pokaz kuchni molekularnej Warszawa oraz kuchnia molekularna Warszawa.

 Atrakcja ślubna w postaci kuchni molekularnej na weselu?

Kuchnia molekularna w nowym wydaniu to gwiazda wśród atrakcji weselnych. Jest ciekawostką dla oczu gościa weselnego a zarazem dba o jego kubki smakowe w oryginalny i niezapomniany sposób.

Atrakcje weselne to ważny element zabawy na weselu. Goście czekają na nowości, coś, czego jeszcze nie widzieli i dzięki czemu będą mogli długo wspominać wesele. Jednym z idealnych rozwiązań jest bar molekularny, który przeciąga widza jak magnes.

 

Atrakcje ślubne Warszawa

Atrakcje weselne Warszawa

Kuchnia molekularna Warszawa

Kuchnia molekularna

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz